Warsztaty stylu dla kobiet: Jak wydając mniej wyglądać lepiej?14 czerwca 2013 r. o godz. 17:00 rozpoczynamy nowy, modowy cykl warsztatów stylu dla kobiet - pod tytułem:

Jak wydając mniej wyglądać lepiej?

W ramach warsztatów dowiecie się m.in jak w łatwy sposób rozpoznać swój typ sylwetki oraz w jaki sposób zorganizować siebie i twoją szafę, aby zawsze wyglądać świetnie i atrakcyjnie.
Dowiecie się także, dlaczego budowanie własnego stylu jest ważniejsze niż podążanie za zmieniającymi się trendami?

Celem warsztatów jest przekazanie praktycznej i łatwej do wprowadzenia w życie wiedzy dotyczącej budowania wizerunku poprzez ubrania i dodatki.
Ćwiczenia wprowadzone podczas warsztatów pomagają zrobić pierwszy krok w kierunku określenia wizji stylu, poznania kształtu sylwetki oraz pokazują najskuteczniejsze metody podkreślania mocny i tuszowania słabszych stron sylwetki.

Podczas warsztatów znajdziecie odpowiedź na kilka ważnych pytań:

  1. Kim jestem i jak role życiowe wpływają na mój wizerunek i poczucie własnej wartość?

  2. Kim pragnę być i jak chcę wyglądać?

  3. Jak skutecznie wprowadzić zmiany w ubieraniu, tak abym czuła się pięknie i dobrze w każdej sytuacji?

  4. Jakie korzyści płyną z budowania własnego stylu?

  5. Jak dopasować wymarzony styl ubierania się do mojego stylu życia, abym czuła się w ubraniu jak w drugiej skórze, wygodnie i naturalnie?

  6. Jak  prosto sprawdzić jaki typ sylwetki reprezentuję?

Podczas spotkania poznacie dwie podstawowe zasady kreowania wizerunku, które będą Wam służyć przez całe życie.

BONUS!

Dla wszystkich uczestniczek prezent - 30 minutowa darmowa indywidualna konsultacja z coachem stylu Joanną Tor-Gazda o wartości 100zł (zapisy).

Prowadzenie: Joanna Tor-Gazda - projektantka  i coach stylu, mama Stasia i Zosi.
Na co dzień pomaga kobietom w różnym wieku budować indywidualny styl skrojony na miarę ich potrzeb życiowych i zawodowych.
Jest autorką internetowego kursu dla kobiet OSOBISTY PRZEWODNIK STYLU, który w 10 prostych krokach pokazuje, jak łatwo rozpocząć budowanie własnego wizerunku. Prowadzi warsztaty, szkolenia i spotkania dla kobiet, które chcą świadomie budować własny styl oraz markę osobistą, które dają im pewność siebie i energię do działania i podejmowania wyzwań dnia codziennego zarówno w domu jak i w pracy zawodowej. Jest członkinią Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie oraz  promotorką przedsiębiorczości i proaktywności wśród kobiet, a przede wszystkim mam. Pisze artykuły dotyczące wizerunku, budowania marki oraz łączenia macierzyństwa z budowaniem własnego biznesu.

Wstęp: 

37 zł / zapisy do 11 czerwca 2013
57 zł / zapisy od 12 czerwca 2013

Uwaga!
Obowiązują przedpłaty za wejściówki - w systemie PayU lub za pośrednictwem przelewu bankowego.
Wszystkie wskazówki otrzymają Państwo po kliknieciu w ikonę Zapisów.
Wpłaty gotówkowe przyjmujemy wyłącznie do dn. 13 czerwca 2013 (w miarę dostępności miejsc).
 

Czas trwania warsztatów:

2 godz. 30 min.
 

Zapisz się