EKO-OK! - wakacyjne zajęcia dla dzieci kochających kreatywność!

 

Wakacyjne środy w godz. 16:30 - 18:15 rezerwujemy dla młodych eko-entuzjastów!
Zapraszamy na EKO-ok! - oryginalne zajęcia artystyczne, skierowane do dzieci kochających kreatywność, chcących i lubiących tworzyć coś z niczego!
Do zabawy zapraszamy dzieci już od 3 lat, nie ograniczamy górnej granicy wiekowej grupy.


Tego lata promujemy twórczość i postawy pro-ekologiczne.
W like!koniku postaramy się pokazać i podpowiedzieć dzieciom jak oryginalnie można się bawić, a przy okazji dbać o środowisko. 
Zapraszamy do zabawy materiałami przeznaczonymi do recyklingu!
Podczas EKO-ok! powstaną przedmioty do zabawy - czasem zabawki, czasem dekoracyjne, piękne ozdoby.

Recyklingowe materiały posłużą również jako narzędzia do dalszych  prac twórczych.
Recykling: segregujcie w domu… przynoście na zajęcia!

Zajęcia poprowadzi pani Iwona Wrońska-Stopaznawczyni i mistrzyni różnorodnych technik plastycznych, entuzjastka pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadząca artystyczne zajęcia na terenie Krakowa i Śląska.

Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych warsztatów EKO-ok!:


17.07  Rybobranie: sznurek, plastik… woda! Co z tego powstanie? Zapraszamy na rybobranie! Będzie szumieć, będzie woda, będzie sól…. zapraszamy na pierwsze zajęcia z  cyklu EKO-ok! Wykorzystujemy butelki PET.
Zapisy na zajęcia

24.07  Pan Pompon: co to jest plarn? Dowiemy się i zrobimy go na zajęciach, a przy okazji powstaną pompony - do zabawy, do ozdoby… od Was zależy do czego! Wykorzystujemy cienkie  kolorowe reklamówki.
Zapisy na zajęcia

21.08  Jabłko & Robaczek: jabłka, jabłuszka - tworzenie z butelek PET formy jabłka + robaczek z zakrętek lub z drucika kreatywnego. Zobaczymy czy posmakuje nam nasze jabłuszko? Wykorzystujemy butelki PET i zakrętki.
Zapisy na zajęcia
 

28.08  Pacynki  i Minki - powstaną z  bawełnianych rękawiczek!  Przed nami warsztaty bajkotwórcze: dzieci stworzą własną bajkę i wykonają do niej pacynki. W ruch pójdą tekstylia. Wykorzystamy kolorowe materiały.
Zapisy na zajęcia

Codzienne zajęcia trwają 1 godz. 30 min.: 1 godz. warsztatów EKO-ok! i 30-minutowy bajkowy seans filmowy dla dzieci odbywający się po każdych warsztatach!


Z powodu ograniczonej ilości miejsc, na wszystkie wakacyjne zajęcia w like!koniku obowiązują wcześniejsze zapisy i przedpłaty.

Zapraszamy serdecznie, świetna zabawa zapewniona!