SMOCZĘTA - zajęcia dla niemowląt i dzieci rocznych 10M+ z opiekunami

Smoczęta

Zapraszamy na wszechstronnie rozwijające dziecięce zdolności, zajęcia dla maluszków w wieku 10-18 miesięcy z towarzyszeniem rodzicówi/opiekunów.

W programie zajęć zadbaliśmy o bogatą warstwę muzyczną - wspólnie śpiewamy pierwsze piosenki, rymowanki, dzieci biorą udział w wielu zabawach ruchowych. Wykorzystując instrumenty muzycznełagodnie oswajamy dzieci ze swiatem dźwięków i budujemy ich poczucie rytmu. 

Maluszki mają również okazję spróbować swych sił w kierunku plastycznym, poznają kolory, ciekawe kształty, faktury i wspólnie z opiekunami tworzą swoje pierwsze prace plastyczne. 
Podczas zajęć dzieci próbują deserku w postaci warzyw i owoców - tym samym kapitalnie uspołeczniamy dzieci i uczymy zdrowego odżywiania, dzieci piją rownież wodę mineralną.

Jeśli oczekujecie Państwo, by Wasze dziecko rozwijało się w przemiłej, twórczej atmosferze w towarzystwie sympatycznych maluszków, zapraszamy na zajęcia do likeKonika!

Na zajęcia zabieramy ze sobą:

lekkie obuwie zmienne lub skarpetki dla dziecka (opcjonalnie dla opiekuna)
- fartuszek dla dziecka
- ze względu na higienę nie ma możliwości uczestnictwa "na bosaka" czyli bez skarpetek

Wiek dzieci: 10 - 18 miesięcy

Czas trwania zajęć: 50 min. z możliwością przedłużenia zajęć do 60 min.

Kiedy: piątki, godz. 9:45

Koszt zajęć:

Karnet 4 zajęcia - ważny 6 tygodni - 119 zł
Można odrobić maks. 1 zgłoszoną min. 1 dzień wcześniej nieobecność (wcześniejsze zgłoszenia SMS: 798 065 003, NAJPÓŹNIEJ w dniu zajęć do godz. 7:30)

Karnet 8 zajęć - ważny 6 tygodni (2 x w tygodniu) lub 10 tygodni (1 x w tygodniu) 219 zł 
Można odrobić 2 zgłoszone min. 1 dzień wcześniej nieobecności (wcześniejsze zgłoszenia SMS: 798 065 003, NAJPÓŹNIEJ w dniu zajęć do godz. 7:30)

Uczestnictwo jednorazowe - 35 zł 

Na zajęcia można się zapisać przechodząc na stronę z nadchodzącymi wydarzeniami lub klikając poniżej i wybierając zajęcia w kalendarzu.