GRAJKI - muzykowanie dla całej rodziny! 0 - 4 lat

Make Me Music zaprasza na GRAJKI

to radosne i energetyczne spotkania z muzyką dla dzieci w wieku 0-4 lat z opiekunami, w czasie których dajemy maluchom możliwość w wyjątkowy sposób zanurzyć się w muzyce.

To czas wypełniony improwizacją, śpiewem, tańcem, grą na instrumentach oraz muzycznych zabawach, ubrany w formę, która sprawia, że zanim zaczniemy się nudzić – czeka już na nas coś nowego.
Balansujemy pomiędzy piosenkami wykonywanymi na podłodze, które wyraźnie skupiają naszą uwagę i uwrażliwiają na niuanse w melodii i rytmie, a aktywnościami wykonywanymi na stojąco – kiedy tańczymy, poruszamy się do muzyki wykonywanej na pianinie, nagrań z muzyką klasyczną, ludową lub rozrywkową oraz piosenek a capella.

U podstaw naszych zajęć leży teoria umuzykalnienia dzieci wg Edwina Gordona, lecz łączymy ją z rytmiką dalcrozowską, naszą fantazją, latami doświadczeń i muzyką z całego świata.

W likeKoniku spotykamy się 2 razy w tygodniu:

w środy o 17:15
i w piątki o 11:15

Koszt 1 zajęć - 35 zł

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup karnetu na te zajęcia koszt 11 środowych zajęć wyniesie 330 zł a 10 piątkowych 300 zł (mniej zajęć z powodu Wielkiego Piątku). W cenie karnetu otrzymają Państwo dostęp do śpiewniczka wykorzystywanego na zajęciach i muzyki - czyli idealnego zestawu do rodzinnego muzykowania w domu.

w środę 27 marca i w piątek 29 marca zapraszamy na najlepszą okazję, żeby sprawdzić, czy takie zajęcia są dla Was - zajęcia pokazowe, w cenie jedynie 15 zł!

Pamiętajcie o zgłaszaniu się przez nasz kalendarz!

Zapraszamy!