GRAJKI - autorskie zajęcia firmy MAKE ME MUSIC

http://makememusic.pl/

Grajki to radosne i energetyczne spotkania z muzyką dla dzieci w wieku 0-4 z opiekunami, w czasie których dajemy możliwość dzieciom w wyjątkowy sposób zanurzyć się w muzyce. To czas wypełniony improwizacją, śpiewem, tańcem, grą na instrumentach oraz muzycznych zabawach, ubrany w formę, która sprawia, że zanim zaczniemy się nudzić – czeka już na nas coś nowego.
U podstaw naszych zajęć leży przekonanie, że każde dziecko rodzi się z talentem muzycznym, a muzyka dla dziecka jest czymś zupełnie naturalnym. 

Bazujemy na teorii umuzykalnienia dzieci wg Edwina Gordona, którą łączymy z rytmiką dalcrozowską, naszą fantazją, latami doświadczeń i muzyką z całego świata. 
Dzieciom dajemy na zajęciach wolność nie przymuszając ani do śpiewania ani do klaskania - w końcu to dzieci i mają prawo do zabawy, za to z radością motywujemy rodziców do maksymalnego zaangażowania.
Często powtarzają nam, że GRAJKI to wspaniały relaks i dobra zabawa również dla nich. (Dziękujemy! ♥ )

Balansujemy pomiędzy piosenkami wykonywanymi na podłodze, które wyraźnie skupiają naszą uwagę i uwrażliwiają na niuanse w melodii i rytmie, a aktywnościami wykonywanymi na stojąco – kiedy tańczymy, poruszamy się do muzyki wykonywanej na żywo na pianinie, nagrań z muzyką klasyczną, ludową lub rozrywkową oraz piosenek a capella. Śpiewamy w różnych skalach, w różnych rytmach i językach - krótko mówiąc - czerpiemy z muzyki wszystko, co najlepsze!
Zapraszamy!

Co Was czeka na zajęciach?

Śpiewanie piosenek, taniec i improwizacja ruchowa, gra na instrumentach, zabawy i gry muzyczne, rytmiczanki, muzyka na żywo, praktyczne wskazówki jak muzykować z dzieckiem w domu.

Każda rodzina zapisana na cały cykl otrzymuje śpiewnik do samodzielnego wydruku, a także link do playlisty, na której znajdują się śpiewane przez nas piosenki.

By muzykowanie było jeszcze prostsze!

Wiek dzieci:

niemowlęta, maluszki i dzieci przedszkolne

Terminy:
środa, godz. 17:15 - 18:00

Czas trwania zajęć:
45 min

Koszt zajęć:

Semestr: 11 zajęć: 330 zł

Uczestnictwo jednorazowe: 35 

Na zajęcia zabieramy ze sobą:
lekkie obuwie zmienne dla dziecka (i opcjonalnie dla opiekuna) - ze względu na higienę i komfort uczestników nie ma możliwości uczestnictwa "na bosaka" czyli bez skarpetek