Likekonik - sala zabaw dla dzieci w Krakowie


Szanowni Państwo

Zapraszamy do Klubokawiarni likeKonik, znajdującej się w Pawilonie Wyspiańskiego przy Placu Wszystkich Świętych 2/ul. Grodzkiej w Krakowie, nieopodal Rynku Głównego.

Ideą likeKonika jest stworzenie bardzo kreatywnej, przyjaznej kulturze, sztuce i zabawie przestrzeni, dedykowanej przede wszystkim dzieciom i ich rodzinom.
W organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych pragniemy mocno koncentrować się na dorobku i bogactwie kulturalnym regionu Małopolski, z podkreśleniem symboliki Krakowa.


likeKonik o również kawiarnia z pyszną kawą, wybornymi mieszankami herbat, deserami oraz belgijską czekoladą na gorąco.

Posiadamy podgrzewaną podłogę (zimą), chłodne wnętrze (latem), toaletę z przewijakiem i akcesoriami dla dzieci w budynku.
Dla naszych klientów dostępne jest wi-fi oraz prasa i informatory na temat Krakowa.
Posiamy windę oraz bezproblemowe wejście do budynku od ul. Grodzkiej z poziomu chodnika, więc rodzicom z wózkami oraz osobom niepełnosprawnym gwarantujemy dotarcie do klubokawiarni bez barier architektonicznych.

W ramach likeKonika organizujemy:

- zajęcia dla dzieci i warsztaty twórcze,
- przyjęcia urodzinowe dla dzieci
- koncerty muzyczne dla  dzieci,
- wystawy i wernisaże, do tworzenia których pragniemy zachęcić i promować środowisko artystyczne Małopolski i nie tylko,
- spotkania z artystami, ciekawymi ludźmi, mentorami kultury.

Można nas scharakteryzować jednym słowem: like!

l   - ludzie: to Wy - nasi Goście, którzy współtworzycie z nami to miejsce oraz pisarze, muzycy, artyści, współczesne nam autorytety i prowadzący nasze zajęcia - profesjonalna kadra i naukowcy, absolwenci czołowych krakowskich uczelni,
i   - imprezy: niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla dzieci w wieku 1-12 lat oraz impezy okolicznościowe: babyshower, spotkania znajomych, warsztaty dla rodziców i inne!
k  - koncerty muzyki poważnej dla Małych i Dużych Gości oraz nasza kawiarnia z pyszną kawą, czekoladą na gorąco, domowymi wypiekami i zdrowymi koktajlami!
e  - edukacja na najwyższym poziomie: zajęcia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych!


Do współpracy zapraszamy pasjonatów, którzy w kreatywny i ciekawy sposób chcą i potrafią wyczyniać cuda podczas zajęć i zabawy z dziećmi!

Do kontaktu namawiamy również instytucje, specjalizujące się w prowadzeniu oferty edukacyjnej dla dzieci. U nas możecie Państwo zaprezentować swoje możliwości, pozostając na stałe naszym Partnerem.
Mile widzimy w swych progach szkoły i przedszkola z Krakowa i z całej Polski.
Swoim autorskim scenariuszem warsztatów plastycznych, naukowych, historycznych czy kulturoznawczych zmieniamy sztywne schematy i uatrakcyjniamy dzieciom program każdej wycieczki do Krakowa!

Zapraszamy do Pawilonu Wyspiańskiego, w samo serce krakowskiego Starego Miasta.

Zobacz Mapę dojazdu, adres i informacje dodatkowe

Zobacz Grafik zajęć, warsztatów i wydarzeń