Smoczęta

Zapraszamy na wszechstronnie rozwijające dziecięce zdolności, zajęcia dla maluszków w wieku 10-18 miesięcy z towarzyszeniem rodzicówi/opiekunów.

W programie zajęć zadbaliśmy o bogatą warstwę muzyczną - wspólnie śpiewamy pierwsze piosenki, rymowanki, dzieci biorą udział w wielu zabawach ruchowych. Wykorzystując instrumenty muzyczne łagodnie oswajamy dzieci ze swiatem dźwięków i budujemy ich poczucie rytmu. 

Maluszki mają również okazję spróbować swych sił w kierunku plastycznym, poznają kolory, ciekawe kształty, faktury i wspólnie z opiekunami tworzą swoje pierwsze prace plastyczne. 
Podczas zajęć dzieci próbują deserku w postaci warzyw i owoców - tym samym kapitalnie uspołeczniamy dzieci i uczymy zdrowego odżywiania, dzieci piją rownież wodę mineralną.

Jeśli oczekujecie Państwo, by Wasze dziecko rozwijało się w przemiłej, twórczej atmosferze w towarzystwie sympatycznych maluszków, zapraszamy na zajęcia do likeKonika!

Na zajęcia zabieramy ze sobą:

- lekkie obuwie zmienne lub skarpetki dla dziecka (opcjonalnie dla opiekuna)
- fartuszek dla dziecka
- ze względu na higienę nie ma możliwości uczestnictwa "na bosaka" czyli bez skarpetek

Wiek dzieci: 10 - 18 miesięcy

Czas trwania zajęć: 50 min. z możliwością przedłużenia zajęć do 60 min.

Kiedy: 
piątki, godz. 9:45

Koszt zajęć:

Karnet 4 zajęcia: 119 zł

Karnet 8 zajęć: 219 zł 

Uczestnictwo jednorazowe: 35 zł 

Na zajęcia można się zapisać przechodząc na stronę z nadchodzącymi wydarzeniami lub klikając poniżej i wybierając zajęcia w kalendarzu.