14 czerwiec 2013 (Piątek), godz: 17:00 do 19:30

Opis zajęć:

Jak wydając mniej wyglądać lepiej?

W ramach warsztatów dowiecie się m.in jak w łatwy sposób rozpoznać swój typ sylwetki oraz w jaki sposób zorganizować siebie i twoją szafę, aby zawsze wyglądać świetnie i atrakcyjnie.
Dowiecie się także, dlaczego budowanie własnego stylu jest ważniejsze niż podążanie za zmieniającymi się trendami?

Celem warsztatów jest przekazanie praktycznej i łatwej do wprowadzenia w życie wiedzy dotyczącej budowania wizerunku poprzez ubrania i dodatki.
Ćwiczenia wprowadzone podczas warsztatów pomagają zrobić pierwszy krok w kierunku określenia wizji stylu, poznania kształtu sylwetki oraz pokazują najskuteczniejsze metody podkreślania mocny i tuszowania słabszych stron sylwetki.

BONUS!
Dla wszystkich uczestniczek prezent - 30 minutowa darmowa indywidualna konsultacja z coachem stylu Joanną Tor-Gazda o wartości 100zł w terminie 11.06.2013 w godz. 10 00 – 13 00 (zapisy)

Prowadzenie: Joanna Tor-Gazda

Projektantka  i coach stylu, mama Stasia i Zosi.
Na co dzień pomaga kobietom w różnym wieku budować indywidualny styl skrojony na miarę ich potrzeb życiowych i zawodowych.
Jest autorką internetowego kursu dla kobiet OSOBISTY PRZEWODNIK STYLU, który w 10 prostych krokach pokazuje, jak łatwo rozpocząć budowanie własnego wizerunku. Prowadzi warsztaty, szkolenia i spotkania dla kobiet, które chcą świadomie budować własny styl oraz markę osobistą, które dają im pewność siebie i energię do działania i podejmowania wyzwań dnia codziennego zarówno w domu jak i w pracy zawodowej. Jest członkinią Klubu Przedsiębiorczych Mam w Krakowie oraz  promotorką przedsiębiorczości i proaktywności wśród kobiet, a przede wszystkim mam. Pisze artykuły dotyczące wizerunku, budowania marki oraz łączenia macierzyństwa z budowaniem własnego biznesu.